-
1/4 Lb. Roses Yellow Buttermints
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Albanese Dark Chocolate Raisins
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Albanese Milk Chocolate Caramel Bites
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Candy Express Candy Bucket
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Zachary Spearmint Leaves
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Zachary Orange Jelly Slices
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Zachary Fruit Slices
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Zachary Cherry Slices
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Watermelon Rock Candy
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Vidal Gummi Pizza Slices
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Vidal Gummi Chicken Feet
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
TOXIC WASTE NUCLEAR FUSION (10 pieces)
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Sour Patch Mini Green Rind Watermelon
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price perSold out -
1/4 Lb. Smarties Candy Necklace Unwrapped
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. SKITTLES WILD BERRY
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. SCONZA SMALL RED BOSTON BAKED BEANS
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Roses Assorted Party Mints
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
1/4 Lb. Mike & Ikes
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price perSold out -
MATLOW SOUR LEMON (10 pieces)
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
MATLOW CRYSTAL MINT (10 pieces)
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. M&M'S PLAIN MILK CHOCOLATE
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. M&M'S PEANUT
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. M&M'S MINI MILK CHOCOLATE
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Large Red Swedish Fish
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
1/4 Lb. Koppers Candy Pebbles
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price perSold out -
1/4 Lb. Kenny's Watermelon 2" Jumbo Twist
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Kenny's Strawberry 2" Jumbo Twists
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Kenny's Blue Raspberry 2" Jumbo Twists
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Kenny's Black 2" Jumbo Twists
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Just Born Teanee Beanee Americana Medley Mix Jelly Beans
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. JOYVA SESAME CRUNCH
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. JELLY BELLY SOUR PUCKER UP LIPS
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Hot Tamales
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Hershey Good & Plenty Licorice Pastels
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Haribo Twin Cherry Gummies
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
1/4 Lb. Gustaf's Rainbow Berries
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per